*** KATALOG W BUDOWIE ***


uwagi do działania katalogu prosimy zgłaszać pod adresem kontakt@bibliotekawiazowna.pl
book
book

Początek [Książka mówiona]

Tytuł oryginału: "Origin ".

Autor: Brown, Dan
Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które "na zawsze zmieni oblicze nauki". Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły mu rozgłos na całym świecie. Kirsch dwadzieścia lat wcześniej

był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie. Teraz planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.
Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, która pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Dan Brown ; z języka angielskiego przełożył Paweł Cichawa.
Hasła:Robert Langdon (postać fikcyjna)
Historia
Nauka
Sztuka
Symbole
Powieść
Thriller
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Katowice : Wydawnictwo Sonia Draga, 2017.
Nośnik:CD-ROM.
Forma gatunek:Audiobooki. Proza.
Powstanie dzieła:2017 r.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)