book
book

Jesteś opowieścią [Dokument dźwiękowy]

Autor: Szepielak, Anna J.
Z całej rodziny Natejków jedynie Agnieszka nigdy nie miała dość słuchania opowieści przybranej prababci Krysi. Fascynowały ją legendy o rodowych skarbach. Gdy po latach testamentowe rozporządzenia prababci wyznaczyły dziewczynę na kolejną Strażniczkę Pamięci, członkowie rodziny odetchnęli z ulgą. Zajęci zmaganiami z PRL-owską codziennością, nie mieli ochoty troszczyć się o

posagowy kufer przywieziony tuż po wojnie z Laskowicowa. Nikogo zbytnio nie interesowały złożone w nim pamiątki. Jednak zdesperowana Agnieszka z ulgą zanurzyła się w przeszłości, by uciec od własnych problemów sercowych. Porządkując kufer, pojęła, że baśnie prababci Krysi były zaledwie wstępem do pełnej dramatów historii przodków. Historii, w której miłość i śmierć splatały się ze sobą niezmiennie od wieków.Czy Agnieszka odkryje wreszcie, co było prawdą, a co zmyśleniem?Jaką niespodziankę przygotowały duchy przodków dla swej dziedziczki?Co okaże się prawdziwym skarbem Zarzewskich i Laskowiców?

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Anna J. Szepielak.
Seria:Dziedzictwo rodu / Anna J. Szepielak : tom 3
Hasła:Dokumenty dźwiękowe
Książki mówione
Powieść polska - 21 w.
Adres wydawniczy:[Piaseczno] : Heraclon International - Storybox.pl ; we współpracy z Wydawnictwem Filia, copyright 2021.
Nośnik:1 płyta (CD) (13 godz. 20 min) :
Wykonawcy:Czyta Joanna Domańska.

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Glinianka
Glinianka, ul. Napoleońska 46c

Sygnatura: K.821-3 pol.
Numer inw.: 180
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowekzamów